W naszej ofercie

Siłowniki ARTEC

Siłowniki ARTEC
Włoska firma ARTEC powstała w 1982 roku i specjalizuje się w produkcji siłowników pneumatycznych w bardzo dużym zakresie serii i rozmiarów .
Niewątpliwym atutem tego producenta jest fakt, że skupia się tylko na produkcji siłowników i mocowań. Produkcja odbywa się we Włoszech.
Firma posiada bardzo bogatą ofertę siłowników INOX w wykonaniach zarówno ze stali nierdzewnej jak i kwasoodpornej . Dostępne są również siłowniki w wykonaniach EX. Atrakcyjny poziom cenowy przy zachowaniu doskonałej jakości plasuje ją w gronie liderów w tym wymagającym asortymencie.
PTH VANAX jest partnerem firmy ARTEC w Polsce i produkuje standardowe wersje siłowników na bazie podzespołów firmy ARTEC w swoim zakładzie produkcyjnym w Zawierciu
Informacje o asortymencie firmy ARTEC znajdziecie Państwo także pod adresem: www.silowniki.com.pl

ARTEC - Siłowniki INOX, nierdzewne i kwasoodporne

Firma ARTEC produkuje we Włoszech siłowniki nierdzewne i kwasoodporne ( INOX ) oraz mocowania do nich

Pneumatyka CAMOZZI

Kompleksowa oferta włoskiego producenta pneumatyki, firmy Camozzi.
Siłowniki pneumatyczne, zawory rozdzielające, bloki przygotowania sprężonego powietrza, elementy złączne i przewody oraz duży wybór akcesoriów do pneumatyki (zawory sterujące szybkością i kierunkiem przepływu, tłumiki hałasu, i inne)

Pneumatyka NORGREN

Jeden z największych na świecie producentów wysokiej klasy, profesjonalnej pneumatyki. Właściciel takich marek jak min. HERION czy MARTONAIR.

Pneumatyka CKD

Japoński producent doskonałej jakości pneumatyki charakteryzujący się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Szczególnie atrakcyjne pozycje na rynku to: bloki przygotowania sprężonego powietrza, bardzo trwałe zawory rozdzielające i elektrozawory 2/2, świetne, modułowe i elastyczne wyspy zaworowe montowane ekspresowo w Polsce, siłowniki beztłoczyskowe oraz nowość na naszym rynku: siłowniki pneumo-mechaniczne.
Informacje również na stronie: www.pneumatykackd.pl

Pneumatyka AIRTEC

Niemiecka firma AIRTEC to producent doskonałej jakości pneumatyki charakteryzujący się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Szeroka oferta, optymalny dobór materiałów i stały rozwój powodują, że to jedna z najlepszych propozycji na rynku topowej pneumatyki
Informacje dostępne również na stronie www.airtec.com.pl

Pneumatyka ROSS

Amerykańska firma ROSS produkuje elementy pneumatyki sprawdzające się szczególnie dobrze w przemyśle ciężkim. Flagowym produktem firmy są elektrozawory i rozdzielacze o dużych przepływach pozwalające na szybką pracę siłowników nawet przy dużych średnicach i skokach.
Dodatkowym atutem zaworów ROSS jest bardzo wysoka trwałość i solidna budowa.
Informacje dostępne również na stronie www.rossvalves.pl

Siłowniki KINETROL

Siłowniki KINETROL to obrotowe napędy pneumatyczne o konstrukcji łopatkowej
Produkty KINETROL mają szerokie zastosowanie w przemyśle, min. do napędu przepustnic i zaworów, przede wszystkim tam gdzie zależy nam na obrocie 90 st. oraz w pozycjonowaniu. Posiadają wiele akcesoriów wspomagających kontrolowanie i pozycjonowanie odbiorników napędu
Więcej informacji na stronie www.kinetrol.net.pl lub www.silowniki-kinetrol.pl

Siłowniki obrotowe VALBIA

VALBIA siłowniki obrotowe
Włoski producent wysokiej jakości obrotowych napędów pneumatycznych (siłowniki wahadłowe) stosowanych jako napędy do przepustnic i zaworów kulowych
Inne informacje również pod adresem www.valbia.com.pl

Silniki pneumatyczne GAST

GAST silniki pneumatyczne Producent silników pneumatycznych do zastosowań przemysłowych .
Silniki w wykonaniach przeciwwybuchowych ATEX
Informacje również na stronie www.silniki-gast.pl

Presostaty i czujniki ciśnienia SUCO

SUCO GmbH to niemiecki producent czujników i przekaźników ciśnienia. Prawdziwie niemiecka jakość, ogromny wybór modeli i wykonań – zarówno materiałowych jak i zakresów ciśnień oraz niezwykle rozsądna polityka cenowa powoduje, że oferta firmy SUCO jest jedną z najbardziej interesujących na rynku.
Inne informacje również pod adresem www.presostaty-suco.pl

Pompy GAST

GAST kompresory bezolejowe
Firma produkuje bezolejowe kompresory oraz pompy próżniowe tłokowe, łopatkowe i z wahliwym tłokiem, również miniaturowe.
Informacje również na stronie www.pompy-gast.pl

Pneumatyczne Pompy Membranowe YAMADA

Najwyższej jakości, niezwykle trwałe japońskie pompy do przepompowywania cieczy ze szczególnym uwzględnieniem mediów agresywnych.
Inne informacje również pod adresem www.yamada.com.pl

Membranowe Dmuchawy Liniowe SECOH

Japoński producent wysokiej klasy elektromagnetycznych pomp membranowych (dmuchaw liniowych). Dmuchawy liniowe służą do napowietrzania małych zbiorników wodnych (np. akwaria) oraz niewielkich oczyszczalni ścieków (przydomowych, przyszpitalnych, hotelach czy przy stacjach benzynowych) Więcej pod adresem www.secoh.pl

Elementy złączne SANG-A

SANG-A złączki wtykowe
Producent markowych, tworzywowych złączek pneumatycznych, akcesoriów do pneumatyki i doskonałych przewodów poliuretanowych. Bardzo wysoka jakość w klasie tworzywowych elementów złącznych przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen.

Dmuchawy Bocznokanałowe ESAM

ESAM dmuchawy bocznokanałowe
ESAM to włoski producent dmuchaw bocznokanałowych stosowanych między innymi do transportu materiałów sypkich, np. do transportu granulatu do wtryskarek.
Inne informacje na stronie www.dmuchawyesam.pl

Chwytaki Pneumatyczne GIMATIC

GIMATIC chwytaki pneumatyczne
Włoski producent bardzo nowoczesnych i bezobsługowych chwytaków pneumatycznych – bardzo wysoka jakość i trwałość porównywalna z innymi topowymi produktami z tej branży w zdecydowanie lepszych cenach.

Pneumatyka - INNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty innych firm z branży pneumatyki, takie jak: SMC, FESTO, AVENTICS, ASCO, MAC, PNEUMAX, PARKER, CLIPPARD, MATRIX, UNIVER, AIR TORQUE, METAL WORK i wielu innych