W naszej ofercie

Przepustnice i Zawory Kulowe VALPRES

Firma VALPRES to producent przemysłowych przepustnic oraz zaworów kulowych . W ofercie posiada wykonania standardowe oraz specjalne . Szeroka gama wersji materiałowych oraz uszczelnień pozwala na szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu . Valpres jest częścią grupy BONOMI . Informacje na temat firmy Valpres znajdziecie Państwo także na stronie www.valpres.pl

Przepustnice i Zawory Kulowe z Napędami VALBIA

VALBIA to włoski producent wysokiej jakości obrotowych napędów pneumatycznych ( siłowniki wahadłowe, siłowniki obrotowe ) i elektrycznych stosowanych jako napędy do przepustnic i zaworów kulowych . Produkuje także kompletne zestawy : przepustnice i zawory kulowe z napędem pneumatycznym i elektrycznym oraz akcesoria do napędów – skrzynki wyłączników krańcowych , pozycjonery elektro-pneumatyczne i inne . Valbia jest częścią grupy BONOMI. Informacje na temat firmy Valbia znajdziecie Państwo także na stronie www.valbia.pl

Elektrozawory CKD

Japońska firma CKD to wysokiej klasy producent elementów pneumatyki a także świetnych elektrozaworów przemysłowych . Bogata gama wykonań , ogromna trwałość i zaskakująco atrakcyjne ceny powodują , że to jedna z najciekawszych na rynku pozycji dla wymagających Klientów oczekujących topowego produktu w połączeniu z atrakcyjną ceną . Dodatkowo seria ADK11 jest zazwyczaj dostępna z magazynu.
Informacje o asortymencie firmy CKD znajdą Państwo również na stronie : pneumatykackd.pl

Elektrozawory BUSCHJOST

Buschjost GmbH to niemiecki producent elektrozaworów przemysłowych wieloletniej tradycji . Firma produkuje doskonałej jakości elektrozawory przemysłowe do wszelakich zastosowań i mediów . Bezdyskusyjna jakość i atrakcyjne ceny do niezaprzeczalne atuty tego producenta.
Informacje na temat elektrozaworów firmy Buschjost znajdziecie Państwo także na stronie www.buschjost.pl

Elektrozawory AVS ROMER

AVS-ROMER to wysokiej jakości produkty zarówno do mediów neutralnych jak i agresywnych , mediów gazowych i płynnych . Zawory AVS-ROMER mają szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu , w tym w przemyśle chemicznym .
Informacje także na stronie : www.avs-romer.pl

Zawory Kulowe RUBINETTERIE BRESCIANE

Firma RB ( Rubinetterie Bresciane ) to producent zaworów kulowych do zastosowań przemysłowych . Mimo niewygórowanej ceny zawory doskonale spisują się nawet w przemyśle ciężkim . Mnogość wzorów i modeli oraz możliwość stosowania w niektórych z nich napędów pneumatycznych i elektrycznych powoduje , że są bardzo interesującą pozycją zarówno dla producentów maszyn jak i w zastosowaniach związanych z utrzymaniem ruchu . RB jest częścią grupy BONOMI .

Zawory do Bitumu VALPRES

Zawory do bitumu to specjalistyczne produkty firmy Valpres pozwalające na kontakt z tak trudnym medium jakim są masy bitumiczne ( bitum )
Wykonywane są w kilku wersjach zarówno jako zawory z płaszczem grzewczym jak i bez niego ( możliwość grzania elektrycznego ) Mogą być wykonane zarówno w wersji z korpusem ze stali węglowej jak i w wykonaniu nierdzewnym . Wszystkie posiadają specjalne uszczelnienia pozwalające na długą , bezawaryjną pracę w kontakcie z bitumem . Dostępne są zarówno jako dwu – oraz trzydrożne, wersjach gwintowanych oraz kołnierzowych.

Elektrozawory - INNE

W ofercie mamy również zawory innych firm jak np. ASCO , BURKERT , DANFOSS , CEME , BERMAD , OMAL , ODE , SIRAI , CLIPPARD , MATRIX , PARKER – LUCIFER , OLAB , COAX czy innych . Zapraszamy do zapytań . Możemy pomóc Państwu w doborze , zamianie lub zakupie oryginalnego zaworu .