W naszej ofercie

Zawory Nabojowe SUN HYDRAULICS

Firma SUN HYDRAULICS jest czołowym liderem w produkcji wysokiej klasy nabojowych zaworów hydraulicznych . Zawory SUN HYDRAULICS stosowane są zarówno w układach hydrauliki stacjonarnej jak również mobilnej, wszędzie udowadniając swoją wysoką jakość i niezawodność.
Informacje dostępne również na www.sunhydraulics.pl

Filtry MAHLE

Jedna z najbardziej znanych na rynku firm filtracyjnych – niemieckie MAHLE to producent filtrów zarówno dla układów hydrauliki siłowej ale również dla wielu innych dziedzin przemysłu oraz mediów . Filtry zarówno z wymiennymi wkładami jak i zaawansowane konstrukcje filtrów automatycznych dają nam pełną ofertę rozwiązań filtracyjnych wysokiej klasy
Inne informacje pod adresem www.filtry-mahle.pl

Pompy i Silniki Hydrauliczne DANFOSS (dawniej SAUER DANFOSS

Firma Danfoss Power Solutions powstała w 1933 roku. Jest uznawana za światowej klasy dostawcę mobilnej hydrauliki dla rolnictwa, budownictwa oraz maszyn przemysłowych. Będąc na rynku już ponad 80 lat, firma opracowała i wdrożyła wiele rozwiązań, które są obecnie stosowane w każdej poruszającej się maszynie z układem hydraulicznym. Danfoss Power Solutions dąży do stworzenia rozwiązań innowacyjnych oraz jak najbardziej dopasowanych do wymagań klienta, dbając równocześnie o ich jakość

Hydraulika Siłowa VICKERS

Należący do grupy EATON – VICKERS jest znanym amerykańskim producentem pomp i zaworów dla hydrauliki siłowej . Zarówno pompy łopatkowe jak i pompy tłokowe VICKERS oraz rozdzielacze VICKERS to bardzo popularne i często spotykane na Polskim rynku produkty . Charakteryzują się również wyjątkową trwałością i niezawodnością . W ofercie posiadamy również siłowniki hydrauliczne VICKERS , oraz filtry VICKERS i inne akcesoria do hydrauliki siłowej tego producenta

Hydraulika Siłowa PARKER

PARKER to potężny światowy potentat w branży hydrauliki siłowej . Jego produkty , min. siłowniki hydrauliczne , zawory i wiele innych są synonimem jakości i trwałości od wielu już lat .

Hydraulika Siłowa DUPLOMATIC

DUPLOMATIC – siłowniki hydrauliczne , rozdzielacze , pompy i wiele innych pozycji stanowią szeroką ofertę tego włoskiego producenta wysokiej jakości hydrauliki siłowej . To wszystko w połączeniu z atrakcyjnym poziomem cen stanowi realną alternatywę dla Klientów poszukujących markowego producenta hydrauliki siłowej ale o wyraźnie tańszej ofercie niż inni renomowani producenci . Informacje o ofercie znajdą Państwo również na stronie www.duplomatic.pl

Elementy Złączne ze Stali Nierdzewnej SCHWER FITTINGS

SCHWER Fittings produkuje elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej zarówno do hydrauliki siłowej jak i przemysłu chemicznego . W ofercie firmy znajdują się również : armatura gwintowana , złącza rurowe , zawory kulowe , technika pomiarowa i inne .

Elementy Złączne EMB

Niemiecka firma EMB to producent markowych złączy dla hydrauliki siłowej . Na materiały używana jest stal ocynkowana lub nierdzewna . Wysoka precyzja wykonania przy zachowaniu rozsądnej kalkulacji cen to duże atuty tego atrakcyjnego produktu .

Zawory Kulowe Hydrauliki Siłowej GEMELS

Firma GEMELS łączy w swoich produktach kilka ważnych cech – duża gama zaworów i rozmiarów , mnogość wykonań materiałowych korpusów jak i uszczelnień , duża trwałość i bardzo atrakcyjny poziom cech to mieszanka powodująca , że produkt należy do najciekawszych propozycji na rynku .

Hydraulika Siłowa -INNE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty innych firm z branży hydrauliki siłowej , takie jak : REXROTH BOSCH , ENERPAC , MOOG , HAWE , KAWASAKI , WANDFLUH , ATOS , ROEMHELD , CASAPPA , DENISON , DAIKIN , NACHI i wielu innych.