W naszej ofercie

Amortyzatory przemysłowe ACE CONTROLS

ACE Controls – Amortyzatory przemysłowe
ACE – największy na świecie producent hydraulicznych amortyzatorów przemysłowych ( shock absorbers ) W ofercie ponadto : amortyzatory bezpieczeństwa ( min. aplikacje dźwigowe ) , amortyzatory obrotowe , amortyzatory elastomerowe ( TUBUS ) , regulatory prędkości liniowej , liniowe hamulce olejowe , sprężyny gazowe
Informacje na temat firmy ACE znajdziecie Państwo również na stronie www.amortyzatory-ace.pl

Sprzęgła jednokierunkowe STIEBER

STIEBER jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów sprzęgieł jednokierunkowych na świecie . Ogromna oferta rozmiarów i wykonań oraz bezdyskusyjna topowa jakość stawia go na czele zdecydowanych liderów w swojej branży . Należy do grupy ALTRA
Informacje na temat firmy STIEBER znajdziecie Państwo również na stronie www.stieber.pl

Sprężyny gazowe BANSBACH

BANSBACH – Sprężyny gazowe
Niemiecki producent przemysłowych sprężyn gazowych bardzo wysokiej jakości . W ofercie są sprężyny gazowe pchające , ciągnące i blokowane . Bansbach wykonuje sprężyny o żądanych przez Klienta wymiarach ! ( jeśli ta mieści się w wymiarach możliwych do wykonania )
Informacje na temat firmy Bansbach znajdziecie Państwo również na stronie www.bansbach.com.pl

Czujniki ELOBAU

ELOBAU jako jeden z liderów produkcji w produkcji bezkontaktowych czujników . Każdego roku ponad 10 000 różnych wyrobów jest produkowanych w fabrykach o powierzchni około 11500 m2. Wszystko dla bezpieczeństwa ludzi i maszyn z jednego źródła taka filozofia przyświeca firmie Elobau. Bezkontaktowe czujniki są używane w monitorowaniu bezpieczeństwa maszyn.

Motoreduktory i przekładnie ROSSI

ROSSI Motoriduttori – Motoreduktory i przekładnie
ROSSI Motoriduttori to producent przekładni i motoreduktorów dla wymagających aplikacji . Produkty charakteryzują się żeliwnymi monoblokami , bardzo solidną konstrukcją i niezwykle precyzyjnym wykonaniem . Pracują na całym świecie w aplikacjach wymagających dużej trwałości , często w bardzo trudnych warunkach . ( kopalnie , cementownie , wytwórnie mas bitumicznych )
Informacje na temat produktów ROSSI Motoriduttori dostępne również na stronach www.rossimotoriduttori.pl oraz www.motoreduktoryrossi.pl

Sprzęgła i Hamulce WICHITA

Firma Wichita jest znanym i cenionym producentem hamulców i sprzęgieł, głównie pneumatycznych. W swojej ofercie posiada także sprzęgła i hamulce tarczowe , sprzęgła hydrauliczne , sprzęgła chłodzone wodą oraz sprzęgła hydrokinetyczne.
Informacje na temat sprzęgieł i hamulców firmy WICHITA dostępne również na www.wichita.pl

Sprzęgła i hamulce WARNER ELECTRIC

Warner Electric to światowy lider w branży sprzęgieł i hamulców elektromagnetycznych. Od ponad 70 lat dzięki doświadczeniu i wiedzy, Warner Electric jest w stanie dostarczyć rozwiązania dla Klientów z wielu branży przemysłu. Informacje dostępne również na stronie www.warnerelectric.pl

Sprzęgła i hamulce COREMO OCMEA

COREMO OCMEA produkuje bardzo szeroką gamę przemysłowych sprzęgieł i hamulców ciernych uruchamianych pneumatycznie oraz elektrycznie . Firma istnieje już ponad 50 lat co pozwoliło jej stać się potentatem w swojej branży .
Informacje na temat firmy COREMO Ocmea znajdą Państwo także na stronie www.coremo.pl

Siłowniki elektryczne THOMSON TOLLO

THOMSON TOLLO ( Tollo Linear ) Siłowniki elektryczne
Thomson Tollo to szwedzka firma należąca do koncernu DANAHER . Produkuje przemysłowe siłowniki elektryczne najwyższej jakości , stosowane w wielu aplikacjach przemysłowych wymagających dużej trwałości oraz precyzji .

Złącza Obrotowe ROTOFLUX

ROTOFLUX złącza obrotowe Firma ROTOFLUX produkuje złącza obrotowe ( głowice obrotowe ) do wszystkich mediów . Jej oferta charakteryzuje się zaskakująco korzystnym stosunkiem jakości do ceny . Złącza ROTOFLUX są wyraźnie tańsze od konkurencji a zaskakują bardzo wysoką trwałością co sprawdziliśmy min. w branży hutniczej .

Listwy, maty i zderzaki bezpieczeństwa ASO SAFETY

ASO Safety to niemiecka firma produkująca elementy bezpieczeństwa . Listwy bezpieczeństwa ( stosowane np. przy bramach czy drzwiach ) , zderzaki bezpieczeństwa ( np. do wózków samojezdnych ) i maty ( stosowane w strefach niebezpiecznych w zakładach przemysłowych czy na stopniach wagonów ) to urządzenia coraz częściej stosowane na rynku w celu zwiększenia bezpieczeństwa ludzi .

Tuleje i Pierścienie Zaciskowo - Rozprężne TOLLOK

Firma TOLLOK to znany na świecie producent tulei zaciskowo – rozprężnych stosowanych głównie do łączenia wałów z piastami. Informacje także na www.tollok.pl